Hakuouki

20. ledna 2013 v 10:03 | Taka Ito


Toto anime se odehrává v historickém a plotickém prostředí. Hlavní hrdinkou je Chizuru Yukimura. Její otec odejde pracovat do Kyota jako dobrovolný lékař a Chizuru zůstane sama. Otec jí ovšem slíbí že si budou dopisovat, což také nějakou dobu plní. Ovšem jednoho dne se Chizuru zpátečního dopisu nedostane a ona se začíná o svého otce bát, to vede k tomu, že odejde z domu a vydá se hled svého otce. Přestrojena za kluka cestuje na různá místa a pátrá po něm. Jenže jednoho večera jí z nějakého důvodu budou honit nějací chlápci. Chizuru se schová a vyčkává. Když v tom se ozve výkřik jednoho z těch mužů a následně uvidí jak někdo tomu druhému probodne hlavu katanou. Viděšená Chizuru se nemůže ani pohnout, když uvidí CO ty "dva chlápky" zmasakrovalo mrazí jí v zádech. Stáli před ní dva bělovlasí muži, pokud se tomu tak dá říct. Vypadali jako něco mezi upírem a zombiem. Ve chvíli kdy jí spatří se na ní vrhnou. Ale v tu chvíli nastupují na scénu Shinsengumi a zachrání jí život. Poté co Chizuru spatří jejich tváře omdlí. Probere se svázaná na místě které nezná. "Vedoucí" Shinsengumi si ji zavolají a ptají se jí na různé věci a přemýšlí o tom co s ní. Většina většina hned nabídla zabití. Ovšem to se nestane když se dozvědí čí je to dcera. A tady už se náš příběh začíná vyvíjet. Chizuru se postupem času spřátelí se všemi členy Shinsengumi a oni si jí oblíbí.

můj názor: Opravdě, tohle anime jsem žrala! Moc se mi líbila kresba a děj byl taky dost dobrý. Ačkoliv někdy jste měli chuť Chizuru zabít. Avšak myslím si, že to není moc pro slabší povahy, respektive ta druhá řada pro ně moc není. Já nakonci úplně brečela *jak na konci první řady, tak i na konci druhé řady*. Ale jinak bych to doporučovala se podívat. Sice je to řazené do žánru "romantické", ale nenechte se zmást. Té romantiky tam není zrovna nejvíce.

moje nejoblíbenější postavy byly skoro všechny, ale úplně nejvíce se mi zalíbil Hijikata-san. :D a také Saito-san díky tomu, že je levák *stejně jako já~* :'D

ještě přidám nějaké AMV 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama