Romeo and Juliet

20. ledna 2013 v 14:34 | Taka Ito

Před 14 lety, na plovoucím ostrově Neo Verona, Loentes Bando Montek a jeho muži vedli krvavý převrat a zavraždili všechny členy rodu Kapuletů, vládnoucí rod v Neo Veroně. Ovšem jedna dívka, byla schopná utéci díky chrabrému kapitánovi a oddaným mužům rodu Kapuletů. Ta dívka se jmenovala Julie Fiamatta Asto Kapulet, hlavní dědička rodu Kapuletů. O 14 let pozdějí, Leontes, nový Vévoda Neo Verony, vládne zemi železnou rukou a zabíjí každého kdo se mu postaví do cesty. Julie, nyní 16letá dívka, bojuje proti útlaku Monteků, maskovaná za rebela nazývaného "Rudý Vítr". Julie se během jednoho dne dostane na bál, kde se potká s Romeem, dědicem rodu Monteků a jediným synem Leontese. Oba se do sebe zamilují na první pohled, aniž by věděli kdo vlastně jsou a odkud pochází.
Teď ovšem je ta chvíle kdy se Leontes Montek chystá vyhledat a do poslední živé duše vyvraždit rod Kapuletů a rod Kapuletů se chystá svrhnout rod Monteků. Jak bude nadále pokračovat láska našich hrdinů? Jak budou schopni se milovat i když jsou uhlavními nepřáteli? …

můj názor: Co k tomu říct? Romeo a Jůlie je ta nejkrásnější a nejtragičtější milostní dvojice, co zná historie. Brečela jsem a vždy budu u tohoto příběhu brečet.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sirhell Sirhell | Web | 23. ledna 2013 v 17:18 | Reagovat

Já na konci taky bulela :-( Prostě moc pěkný

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama