Pravda o mé melancholické náladě

30. srpna 2013 v 22:40 | Taka Ito |  deník blázna
víc pod perexem. Ale upozorňuji, je to dost dlouhé.. -w-" a prostě, prostě.. však uvidíte sami...

Zdravím... Takže, včerejší událost s mamkou nebyla jedinnou věcí, ze které jsem byla mimo... je tu ještě jedna věc, kterou se vám chystám říct. Připravte se na dávku jisté deprese, protože mne to docela štve a nevím co dělat apod. Mno nic, už se do toho pustím.
Jak jsem byla na táboře, tak to je vlastně že tam jezdíme s mnoha známýma a jezdíme na kolech. Už to byl šetnáctý ročník *ale já jezdím jen 13 let* . Je tam jeden kámoš - Johny, se kterým jsem si nikdy moc nevykládala. Prostě jen se pozdravili, max. prohodili dvě věty. Jenže tento rok to bylo trochu jiné. Když přijeli, tak mne i kámošku objal. Na to já nejsem zvyklá, protože se většinou od lidí trošku držím dál. Mno a ten den večer jsem mu popřála dobrou noc a ze srandy jsem se ho zeptala, jestli chce pusu na dobrou noc. A on že jo -///- .. tak ke mě přišel, ale já se strašně styděla, tak mi dalpusu na tvář a já mu ji oplatila. Druhý den jsme s děckama šli večer do druhé vesnice do hospody, protože tam, kde jsme byli hospoda zrovna byla zavřená. Mno a šli jsme ve tmě a já se tak trochu tmy dost bojím. A byla zima, tak jsme se s Johnym drželi za ruce. On mi krásně zahříval ruku a já mu ji drtila strachem *beze srandy*. A ten den *ještě před večerem* jsem vyslovila takový zvláštní požadavek. Věřila jsem, že mi vyhoví, protože je to takový pohodář a nic pořádně neřeší. Mno, můj požadavek byl, ať mne naučí líbat -////- ... a on souhlasil. O.o Večer, když jme byli v koupelce a čekal až na mne, protože jsem ho o to poprosila, tak jsem se mu začala omlouvat za tak blbý požadavek a jestli vážne nechce, tak nemusí. Ale on odpověděl, že mu to nevadí a pak mi dal pusu na rty.. -////- pro mě první pusa. ano, je mi patnáct a ještě před nedávnem jsem si ani s klukem nedala pusu. Ale to jsem odbočila. Prostě, dal mi pusu a šli jsme spát.
Druhý den jsme se zase večer flákali a drželi se za ruce *tma* . Děcka ale pak kupodivu narazili na wifi, tak se tam připojili a my tam jakože znuděně seděli, tak jsem rozhodla, že půjdeme někam jinam. A tak jsme se po té vesnici procházeli. A já se ho zeptal, jaký má na mne názor. A on že dobrý :D pak se mne zeptal na totéž a já odpověděla zrovna tak. :D Mno.. a pak se stalo pár věcí - vykládali jsme si a já se mu přiznala, že se mi líbí.. A on nějak řekl, že já mu taky. Jo, a pak jsem se ho zeptala, že jestli má holku. A že doufám, že ví, jak má odpovědět.A on řekl "Moje holka je ta, kterou právě držím za ruku". takže prostě slaďárna. :'D A pak jsme šli do dvora našeho ubytování a sedli si tam na lavečku. Pak nastalo trapné ticho.. -w-" a tak jsme se na sebe po očku dívali. A pak jsme se k sobě nějak přiblížili a dali si pusu. Pak další. A pak další. Až to přešlo v líbání, jenže to jsem tak nečekala, že jsem se začala smát. A pak jsem se opřela o jeho rameno a začala se mu omlouvat. Pak bylo zase ticho a po té jsme se rozhodli, že asi půjdem spát, ale že se ještě potkáme v koupelce. A tak jsme se pak tam potkali. On právě vylezl ze sprchy, takže měl zahalený ručníkem jn spodek -///- a já tam stála a dívala se na něho *vsadím se, že jsem byla červená jak rajče* . A pak jsme se k sobě přiblížili a cosi jsme se bavili, když v tom jsme si opřeli o sebe čela a chvílu tak byli. Pak jsme se začali líbat. Jenže v tom se venku ozvaly ty děcka, které jsme nechali na wifině. Tak jsme rychle museli přestat. A tak jsem mu ještě rychle vtiskla polibek.. Pak ještě jeden a pak odešla pryč.
Jenže druhý den jsme se zase chovali jak přátelé *rodiče to nesměli zjistit. ani děcka ne.. :'D *. A tak jsme celý den se moc k sobě netáhli. Až pak mi řekl, že jeho taťka se rozhodl, že odjedou už ten den. A to mne docela nemile překvapilo. ALe co jsem mohla dělat. A tak jsme se šli ještě projít a já se ho zeptala, jestli všechno ze včerejška platí. A on najednou řekl, že o tom přemýšlel. A že asi nebude mít přes rok příliš času *každý druhý týden jezdí za mamkou a chodí na školu, kde vyučování končí kolem šesté* .. a tak já mu dala nějak na jevo, že by mi čas tolik nevadil... a já nevím. Tohle mne právě dost vyvedlo z míry. Jestli si se mnou jenom hrál, nebo já vážně nevím. Prostě, on řekl, že se pak domluvíme na fb. -w-" A pak ještě před odjezdem jsem ho zatáhla do koupelky a dala mu pusu. Teda, chtěla jsem trochu víc, ale ... já vážně nevím. Ach jo..
Takže tak. Zatím jsme si nenapsali, je mi to trochu trapné. Pokud vás napadají nějaké útěchy, sem s nimi, protože já vžně nevím. ;w; Jo a pokud jste to celé přečetli, tak jste též borci a obdivuji vás, že se vám vůbec chtělo. ;) mno nic, tak se zatím loučím a doufám, že jsme mezitím neusnuli..
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Miku a Asa Miku a Asa | Web | 1. září 2013 v 14:32 | Reagovat

Juj no tak to máš zaujímavé :) ale neboj ani my sme sa ešte poriadne nebozkávali a to máme 15 tiež xD (to mala byť taká útecha od nás nič iné nás nenapadá, pretože chalani nie sú naša silná stránka)

2 Himiko~ Himiko~ | 7. září 2013 v 20:28 | Reagovat

Prajem ti, aby ti to s ním vyšlo ^^ Jo no, ja mám tiež 15 a ešte som sa s nikým poriadne nebozkávala TwT

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama